Інтернет-магазин подарунків
10%

При замовленні 2х і більше товарів ЗНИЖКА 10%

Обмін та повернення

Згідно з діючим законодавством України, в інтернет-магазині Ви можете повернути або обміняти товар, якщо виконуються наступні вимоги:

  • Повернення та обмін товарів можливі протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Придбанням товару вважається дата надсилання товару клієнту.
  • Товар не був використаний.
  • Збережено товарний вигляд та упаковка.
Для повернення товару Ви можете скористатися послугами перевізника. При поверненні товару Ви оплачуєте послуги пересилання товару.

Важливо зауважити, що тільки новий, цілий та робочий товар, без слідів використання, який не був у використанні, в оригінальній та цілій упаковці та у повній комплектації підлягає обміну або поверненню. Якщо одна з вимог не дотримана, обміну та поверненню буде відмовлено.

Повернення коштів буде здійснено не пізніше 7 днів після перевірки поверненого товару, якщо повернення відповідало вимогам.


Інтернет-магазин має право відмовити у заміні товару на новий або поверненні грошей за товар, якщо виконуються наступні умови:

  • Від дати покупки минуло понад 14 днів. Придбанням товару вважається дата надсилання товару клієнту.
  • Відсутній документ, що підтверджує покупку товару у магазині.
  • Товар був у використанні.
  • Комплектація товару неповна, відсутні деталі, оригінальне пакування, зарядні елементи та інші компоненти.
  • Під час обстеження товару помітні ознаки стороннього втручання, такі як ремонт, спроба розтину та інші дії, які порушують умови гарантійного обслуговування товару, наприклад, занурення у воду, механічна дія тощо.


Інтернет-магазин piknik.com.ua не несе відповідальності за затримки доставки товарів, які пов'язані безпосередньо з роботою перевізників, тому будь ласка, враховуйте це при оформленні замовлення в віддалені регіони та у випадку вашої неможливості забрати відправлення вчасно.

Також варто зазначити, що існують товари, які не підлягають поверненню або обміну, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України. До таких товарів належать предмети санітарної гігієни, перо-пухові вироби, парфумерно-косметичні вироби, дитячі м'які іграшки, дитячі іграшки гумові надувні, білизна натільна, постільна білизна, товари в аерозольній упаковці, друковані видання, а також товари для немовлят, такі як соски, пелюшки, пляшечки для годівлі тощо. Будь ласка, зверніть увагу на ці обмеження при здійсненні покупок.

Оформити заявку на повернення товару, ви можете у оператора по телефону +38 097 469 02 37

Made on
Tilda