Інтернет-магазин подарунків

Що подарувати дівчинці на 11 років?

Топ 40 найпопулярніших подарунків для дівчаток 11-ти років
Настільна гра "Подорож навколо світу"
460 грн.
Лазерний Проектор зоряного неба Астронавт
1369 грн.
Фотоапарат з миттєвим
друком фото
1935 грн.
Літаюча куля спіннер
TikTok
490 грн.
Танцюючий кактус TikTok
670 грнБездротові навушники Cat Ear
689 грн.
Портативна приставка Sup Game Box (400 ігор) + дод. Джойстик
640 грн.
Неокуб цветной, магнитные шарики
497 грн.
4D Енциклопедія - космос, тварини, чудеса світу, тощо.
750 грн.
Набір для малювання валіза з 208 предметів
689 грн.
Апарат для приготування солодкої вати
1170 грн.
Сфера тесла - Плазменный шар, Молния
890 грн.
Світлодіодна RGB LED стрічка з пультом
530 грн.
3D ручка з LCD дисплеєм
750 грн.
Що подарувати дівчинці на 11 років

Підростаюче покоління не лише оцінює різноманітні презенти. Діти із задоволенням намагаються самі підбирати подарунок подрузі 11 років, вивчаючи фото та опис іграшок. Їхня думка може дещо відрізнятися від міркувань дорослих. Зате сам процес підбору приносить їм масу задоволення.

Не знаєте, за якими параметрами шукати найкращий подарунок на день народження 11-річній дівчинці? Представляємо добірку топових варіантів:

  1. Настільний світильник . Шукайте нестандартні варіанти - наприклад, куля на підставці, що імітує Місяць. Він відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і допоможе створити в дитячій таємничу атмосферу!
  2. Набори для дослідів . Найпростіші приклади - невеликий акваріум, здатний самостійно очищатися від бруду, або експериментальний набір юного хіміка.
  3. Різні аксесуари. Чого варті тільки кольорові крейди, здатні швидко розфарбувати пасма у всі кольори веселки! Обов'язково купіть такі подарунки на Новий рік для 11 років, якщо у вас планується костюмована вечірка або святковий бал-маскарад. Крейди у поєднанні з маскою та костюмом допоможуть змінити образ до невпізнання!
  4. Робот-сейф стане чудовою альтернативою керамічним скарбничкам. У ньому можна зберігати гроші, подаровані родичами або збирати їх на велику покупку.
Якщо дитина любить слухати музику, придбайте на день народження для дівчинки 11 років стильні рожеві навушники у компактному футлярі.
Made on
Tilda