Інтернет-магазин подарунків

ПРО НАС

Інтернет-магазин Piknik – подарунки на будь-який смак
Наша організація вже 4 роки займається продажем дитячих іграшок і подарунків для будь-якого віку.

Ми розташовані у м. Одеса, вул. Базова 17, пром ринок 7й кілометр.

Телефон: +38 097 469 0237
Час роботи Пн-Пт: 10:00 - 19:00


У нашому магазині є можливість обрати подарунок на будь-яке свято, дітям, дорослим. Ми створили добірку лише найзатребуваніших товарів, тепер немає необхідності переглядати тисячі товарів, сподіваючись знайти потрібний.Купуючи у нас, ви не турбуєтеся про шлюб, будь-який шлюб ми відшкодовуємо в повному обсязі або надішлемо заміну.PikNik - інтернет-магазин захоплюючих подарунків для дітейКоли близька подруга, родичка

або колега стає мамою, а вам хочеться привітати її, радимо придбати корисний і потрібний предмет для дитячої. Якщо вас цікавлять подарунки для новонароджених , наш інтернет-магазин пропонує вибирати серед таких товарів, як:
  • М'який килимок з брязкальцями.
  • Надувний батут, який може виконувати функцію манежу.
  • Нічник, що проектує на стелю та стіни різнокольорові зірки.

У категоріях сайту можна вибрати та купити подарунки для дітей абсолютно будь-якого віку.

Для дітей поменше - розвиваючі та м'які іграшки. Для маленьких старших непосід — чарівні ляльки , набори для творчості та дослідів, всілякі машинки, роботи та інші цікаві інтерактивні пристрої.

Тут ви можете замовити ексклюзивні подарунки дітям за мотивами їх улюблених мультфільмів. Приурочьте покупку презенту до свята або зробіть сюрприз без приводу – дитина буде радий і приємно вражена!
Made on
Tilda