Інтернет-магазин подарунків

Що подарувати дівчинці на 12 років?

Топ 30 найпопулярніших подарунків для дівчаток 12-ти років
Настільна гра "Подорож навколо світу"
460 грн.
Літаюча куля спіннер
TikTok
490 грн.
Лазерний Проектор зоряного неба Астронавт
1369 грн.
Фотоапарат з миттєвим
друком фото
1935 грн.
Танцюючий кактус TikTok
670 грнПортативна приставка Sup Game Box (400 ігор) + дод. Джойстик
640 грн.
Неокуб цветной, магнитные шарики
497 грн.
Бездротові навушники Cat Ear
689 грн.
Апарат для приготування солодкої вати
1170 грн.
4D Енциклопедія - космос, тварини, чудеса світу, тощо.
750 грн.
3D ручка з LCD дисплеєм
750 грн.
Сфера тесла - Плазменный шар, Молния
890 грн.
Світлодіодна RGB LED стрічка з пультом
530 грн.
Що подарувати дівчинці на 12 років

Вважаєте, що вашим дітям складно підібрати потрібні подарунки на день народження подрузі 12 років? У цьому віці хлопчики та дівчатка вже мають незалежну думку, здатні об'єктивно оцінити переваги іграшок, вибираючи серед них найкращі варіанти.

Відмінний подарунок 12-річній дівчинці на Новий Рік — апарат для виробництва солодкої вати. З таким пристроєм будь-яке дитяче свято пройде на ура! Взяти участь у процесі приготування повітряних ласощів можуть усі охочі.

Також рекомендуємо звернути увагу на такі позиції у нашому каталозі:

  • 3D ручка, що дозволяє створювати оригінальний декор із різнокольорового пластику. Це один із найкращих засобів для самовираження та розвитку художніх здібностей.
  • Портативна приставка, що йде в комплекті із запасним джойстиком. Справжня знахідка для активних панянок, які тісно спілкуються з хлопчиками.
  • Смарт-годинник з розширеними функціями . Такий подарунок дитині 12 років на день народження буде корисним під час навчання та на канікулах. Батьки зможуть швидко дізнатися, де знаходиться їхня донька. Дитина зможе стежити за часом, вимірювати швидкість пересування, дзвонити дорослим та одноліткам, приймати вхідні дзвінки, надсилати сигнали допомоги в екстрених ситуаціях тощо.
Дитина хоче спробувати себе у ролі дизайнера, обставивши чи прикрасивши свою кімнату? Замовте на день народження для дівчинки 12 років різнобарвну світлодіодну стрічку або величезну квітку у прозорій колбі.
Made on
Tilda