Пісочний годинник магнітний

karn102
495,00
грн.
А ви знаєте, як виглядає час? Тепер ви зможете побачити кожну секунду, що додає свій, неповторний штрих до загальної картини під назвою час. Все, що для цього потрібно – купити пісочний годинник магнітний, який є найоригінальнішим варіантом звичайного пісочного годинника. Унікальний магнітний пісочний годинник, всередині якого замість піску знаходиться найдрібніші частинки металу.
У дерев'яній підставі годинника знаходиться магніт, тому частинки металу утворює хитромудрі унікальні візерунки з кристалів. Від цього процесу просто не відірвати очей! Модернізований пісочний годинник, всередині якого знаходиться магніт і металева стружка – це не тільки яскравий та оригінальний подарунок, але й елегантний елемент декору.
Така незвичайна річ здатна урізноманітнити будь-який інтер'єр. Аксесуар, у стильній дерев'яній підставці, чудово впишеться у діловий стиль, прикрасить кабінет чи кімнату для переговорів. Потрібно ухвалити рішення, але не виходить як слід зосередитися? Візьміть перерву. Подивіться, як металеві кристали плавно збираються, утворюючи незвичайні та неповторні об'ємні візерунки, і прийміть єдине правильне рішення. Батарейки до комплекту не входять.

Ширина, см: 8
Висота, см: 8
Довжина, см: 16
Розмір упаковки, см: 19х8, 5х8, 5
Вага, м: 220
Колір: бежевий
Матеріал: дерево, скло, пісок
Виробник: Китай
Дивіться також
Made on
Tilda