Конструктор Знаток Znatok (118 схем)

1380,00
грн.
Електронний конструктор Znatok (118 схем) - ідеальний подарунок для дітей від 5 років, які цікавляться інженерією. Завдяки йому діти зможуть створювати світлові та звукові сигналізації, ліхтарі з різними режимами, а також вивчити транзистори та логічні елементи. За допомогою оригінального з'єднання деталей, результат можна отримати без паяння.

Конструктор складається з наступних елементів: провід з 1, 2, 3, 4, 5 сполучними клемами, кнопка, вимикач, динамік, сигнальна ІВ, резистори, лампа, транзистор, батарейний відсік, перекидний вимикач, світлодіод синій та гнучкий провід. У комплект входить інструкція, за допомогою якої можна зібрати 118 електросхем, що дозволяє освоїти ази керування світлом, звуком та електрикою.

За допомогою конструктора можна зібрати ліхтарик, тестер електропровідності, сигналізацію на замикання та розмикання, блимаючу лампу та світлодіод, та інші пристрої. Розвиваючи дрібну моторику, увагу, логіку, пам'ять та математичні концепції, електронний конструктор стане відмінним інструментом для навчання дітей.

Необхідно окремо купувати батарейки 3хАА.
Дивіться також
Made on
Tilda