Конструктор Знаток Вивчення програмування START

3890,00
грн.
Конструктор "Знаток Вивчення програмування START" допоможе почати вивчення та розуміння принципів роботи мікроконтролерів на прикладі Arduini nano. Він містить 35 видів елементів, загалом близько 50 деталей, включаючи RGB-світлодіод, фоторезистор, динамік, електродвигун, транзистори та резистори, модуль Arduino та багато іншого. У посібнику докладно описана кожна деталь та принципи її роботи.

Конструктор простий у використанні та не вимагає паяння. Управління можливе однією з 4 мов програмування: Grapf Z, Scratch, Python та C++. У посібнику описані мови програмування та є посилання на інструкції та правила роботи з кожною мовою. Для роботи з конструктором необхідно встановити спеціальну програму на комп'ютер чи ноутбук.

У посібнику міститься докладна інформація про створення та програмування цікавих проектів, таких як керування світлодіодами, електродвигуном, лампою, сигналізацією, керування світлом та музикою, синтезатор звуків. Крім того, посібник містить цікаві факти про звук, світло, колір, принципи формування кольорів RGB, ноти, частоти та принципи роботи відомих побутових приладів.

Конструктор допоможе отримати знання, які дозволять створювати нові зразки роботів, побутової техніки, комп'ютерів та смартфонів, а також будуть корисними для навчання у вищих технічних закладах та роботі в високотехнологічних компаніях. Інформація представлена як у каталозі, так і на USB-флеш-накопичувачі, що входить в комплект.
Дивіться також
Made on
Tilda