Запальничка Zippo (Зіппо) BLACK ICE 150 - Оригінал

1484,00
грн.
Запальнички Zippo відомі у всьому світі, а кількість людей, які ними користуються, взагалі мало піддається обчисленню. Хіба можна перерахувати всіх шанувальників цієї марки? А все завдяки давній історії бренду та високій якості продукції, що виготовляється. Бензинові запальнички Zippo вважаються найнадійнішими завдяки кремнієвому механізму. Саме він дозволяє запальничці справно працювати, навіть якщо температура повітря набагато нижча за нуль.

Black Ice – це дуже гарне та оригінальне покриття, яке може грати кольором залежно від освітлення. «Чорний лід» дослівний переклад дуже точно підходить для опису кольору: з одного боку запальничка здається чорною, з іншого боку корпус переливається і здається блискучим, дзеркальним.
Отримують таке покриття завдяки PVD-технології. Це спеціальний метод обробки поверхні металу, у вакуумному середовищі при високих температурах, шляхом на нього молекул інших металів. Запальнички Zippo вироблені з латуні спочатку нікелюються, потім хромуються і тільки потім на них наноситься PVD-покриття. Такий метод обробки поверхні, надає їй не тільки оригінального кольору, але й додає стійкості до подряпин, ударів та механічних впливів.

Особливості запальнички:

Корпус: Classic
Розміри: 38,1x12,7x57,1 мм
Вага: 56,7 грам
Матеріал: латунь
Покриття: Black Ice
Упаковка: упакована у фірмову коробку з логотипом Zippo
Довічна гарантія на роботу
Вітрозахисний дизайн
Всі запальнички мають характерне фірмове "клацання"
З метою безпеки та гарантії того що ви запалите її першим, запальнички продаються не заправленими.

Для бездоганної роботи вашої запальнички рекомендуємо купувати тільки оригінальне паливо Zippo, кремні та гніт.

Всі запальнички Zippo мають фірмову довічну гарантію (It works or we fix it free™). У нашому інтернет-магазині можна купити запальничку Zippo для себе або на подарунок з доставкою по Україні. Ми продаємо тільки оригінальні бензинові запальнички Zippo від офіційного імпортера Zippo в Україні.
Дивіться також
Made on
Tilda