Запальничка Zippo (Зіппо) CLASSIC brushed chrome 200 - Оригінал

1150,00
грн.
Запальничка Zippo Classic brushed chrome 200 - це популярний предмет унікального дизайну та функціональності, який виробляється американською компанією Zippo Manufacturing Company.

Ця запальничка має корпус покритий матовим хромовим покриттям з ефектом "щетинистої" обробки. Дизайн запальнички дуже класичний і водночас стильний, підходить для повсякденного використання.

Одна з головних переваг цієї запальнички - це її надійність та довговічність. За правильного використання та догляду, вона зможе прослужити дуже довго. Крім того, ця запальничка відрізняється від інших своїми унікальними функціями, наприклад, вітеростійкістю і підвищеною ефективністю роботи в будь-яких умовах.

Загалом, запальничка Zippo Classic brushed chrome 200 - це стильний та надійний аксесуар, який може стати чудовим подарунком для себе чи для друзів та рідних.

Запальничка Zippo 200 Brushed Chrome має хромовану матову поверхню, на якій не залишаються сліди від пальців.

Особливості запальнички:

Корпус: Classic
Розміри: 38,1x12,7x57,1 мм
Вага: 56,7 грам
Матеріал: латунь
Покриття: Brushed Chrome
Упаковка: упакована у фірмову коробку з логотипом Zippo
Довічна гарантія на роботу
Вітрозахисний дизайн
Всі запальнички мають характерне фірмове "клацання"
З метою безпеки та гарантії того що ви запалите її першим, запальнички продаються не заправленими.

Для бездоганної роботи вашої запальнички рекомендуємо купувати тільки оригінальне паливо Zippo, кремні та гніт.

Всі запальнички Zippo мають фірмову довічну гарантію (It works or we fix it free™). У нашому інтернет-магазині можна купити запальничку Zippo для себе або на подарунок з доставкою по Україні. Ми продаємо тільки оригінальні бензинові запальнички Zippo від офіційного імпортера Zippo в Україні.
Дивіться також
Made on
Tilda