Зволожувач повітря портативний аромадіфузор електричний з ефектом полум'я

al-dr567216
785,00
грн.
Портативний зволожувач повітря та аромадифузор, який оснащений функцією імітації полум'я та має білий колір корпусу.
Цей зволожувач повітря є електричним пристроєм, який допомагає зволожувати повітря в приміщенні, особливо в зимовий період, коли повітря може стати занадто сухим через роботу опалювальних систем. Пристрій має вбудований резервуар для води, який дозволяє працювати протягом тривалого часу без необхідності постійної заміни води.
Крім того, даний зволожувач також може використовуватися як аромадифузор, який розпорошує ароматичні масла в повітрі, що створює приємну атмосферу в приміщенні. Функція імітації полум'я додає естетичну складову, створюючи враження справжнього вогню, при цьому не справляє жодного тепла, що робить пристрій безпечним для використання.
Пристрій компактний і портативний, що дозволяє легко переміщати його з кімнати до кімнати. Воно має простий та зручний у використанні дизайн, який дозволяє контролювати інтенсивність зволоження повітря та кількість ароматичних олій, які ви хочете використати.
Загалом це зручний та багатофункціональний зволожувач повітря, який може покращити якість повітря у приміщенні та створити приємну атмосферу.
Характеристики
Основні функції
-Ароматизація
-Іонізація
Тип
-Ультразуковий
Тип управління
-Механічне
Особливості - з ефектом полум'я
Колір-білий
Кількість в упаковці, шт-1

Дивіться також
Made on
Tilda