Пилосос контейнерний без мішка Opera Digital

2378,00
грн.
Опера Digital ОР-601 - це побутовий вакуумний пилосос циклонного типу з безмішковою системою збору пилу та НЕРА-фільтром. Він використовує технологію мультициклону, яка полягає в створенні невеликого вихору для утримання сміття всередині контейнера. Двигун генерує потік повітря, який допомагає крутити частинки пилу та бруду в області фільтраційної системи та осідати на стінках проміжного контейнера.

Цей пилосос має витончений дизайн та раціональну комплектацію, включаючи ножну кнопку увімк./вимк. та кнопку автоматичного змотування шнура. Він також оснащений електронним регулятором потужності всмоктування, майже не видає шуму та працює з максимальною ефективністю.

Опера Digital ОР-601 має технічні характеристики, такі як AC 220V-240V, 50/60 Гц, потужність 2500 Вт, місткість пилозбірника 2,5 л, загальна довжина кабелю 3,2 м, автоматичне перемотування шнура, миючі фільтри, потужне всмоктування та контроль всмоктування на ручці шлангу.

Комплектація включає пилосос Опера Digital ОР-601, телескопічну металеву трубу, пластикову щітку для підлоги, гнучкий шланг, щілинну насадку та інструкцію. Цей пилосос є чудовим вибором для будь-якого дому, який шукає надійний та потужний пилосос з різноманітними функціями та опціями комплектації.
Дивіться також
Made on
Tilda