Килимок музичний

849,00
грн.
Насолоджуйтесь музичним досвідом разом з нашим килимком "Музичний". Цей чудовий килимок здатний відтворювати 9 різних віршів, 10 звуків тварин зоопарку, 10 кумедних міксів, 7 веселих мелодій на піаніно та реалістичні звуки. Для того, щоб почати користуватись килимком, потрібно лише натиснути кнопку вгорі та натискати на зображення тварин та клавіші піаніно.

Крім того, килимок має чарівні вогники, які створюють особливу атмосферу під час відтворення музики. Ви можете перемикати режими та гучність, щоб налаштувати килимок на свій смак.

Цей килимок виготовлений з якісних матеріалів та має яскравий та миленький дизайн, який обов'язково сподобається вашій дитині. Він також допоможе розвивати когнітивні навички, сенсорні здібності та музичний смак вашої дитини.

Цей килимок має імпортне походження та поставляється в коробці. Для живлення використовуються 2 батарейки типу ААА, які не входять до комплекту. Вага з упаковкою становить 320 г, габарити в упаковці - 4 x 26 x 38 см, а габарити без упаковки - 1 x 70 x 50 см. Цей килимок виготовлений в Китаї та складається з комбінованих матеріалів.
Дивіться також
Made on
Tilda