Дитячий музичний інтерактивний килимок-піаніно

785,00
грн.
Дитячий музичний ігровий килимок-піаніно - це інтерактивна розвиваюча іграшка для активного проведення часу дітей, яка дозволить розвинути координацію рухів і просторове орієнтування.
особливості:
1. Підходить для гри як компанії дітей, і з батьками;
2. Текстиль приємний на дотик, що дозволить розвинути тактильне сприйняття;
3. Багато функцій, які сприяють розвитку слуху та творчої уяви;
4. Килимок-піаніно дозволить створювати мелодії самостійно та записувати їх!
Ігровий килимок зроблений в приємному дизайні з екологічно чистих матеріалів і є абсолютно безпечним для дітей. Яскраві фарби килимка-піаніно привернуть увагу кожного малюка і не залишать байдужим.
Функції килимка-піаніно:
1. Клавіші фортепіано 10 прим.;
2. 8 видів гри звуками різних музичних інструментів;
3. 5 різних режимів гри.
Завдяки  різноманіттю фарб килимка з малюком можна вивчати кольори. Також килимок дозволяє грати різні мелодії, а також створювати та записувати свої. Це сприятиме розвитку творчої уяви та слухового сприйняття дитини.
Килимок-піаніно допоможе весело і активно провести час малюкові. Ігри на килимку можуть бути не тільки сидячими, а й рухливими. Ваше маля зможе грати на піаніно навіть стоячи створюючи мелодії ногами. Це сприятиме розвитку просторового орієнтування, координації рухів та тактильного сприйняття.
Дитячий музичний ігровий килимок-піаніно чудово підійде на подарунок для хлопчика і для дівчинки. Іграшка виготовлена з екологічно чистих матеріалів допоможе не тільки у розвитку вашого малюка, а й дозволить весело провести час із сім'єю!
Розмір іграшки: 80 х 30 см.
Розмір упаковки: 38 х 5 х 18 см.
Упаковка: коробка.
Metr+ 757-01
Дивіться також
Made on
Tilda