Позашляховик на радіокеруванні

1180,00
грн.
Машинка на радіоуправлінні - це ідеальна забавка для маленьких і великих шанувальників техніки. Завдяки високій деталізації та якісним матеріалам, ця машинка відрізняється максимальною реалістичністю та міцністю.

Машинка може їздити в різних напрямках: вперед, назад, вліво, вправо, що забезпечує максимальну вільність рухів та можливості гри. Додатково, фари машинки світяться, що робить гру ще більш реалістичною.

Машинка має розмір 20 х 12,5 см та діаметр коліс 6 см, що забезпечує зручність в експлуатації. Вона підходить для дітей від 6 років, але також може стати захоплюючою грою для дорослих.

Машинка продається в коробці з бежевим кольором, вагою 690 грам, з габаритами упаковки 34 x 16 x 16 см. Для роботи машинки потрібні батарейки типу АА, які вже входять до комплекту поставки.

Машинка на радіоуправлінні виготовлена з пластику високої якості та імпортована з Китаю. У комплекті з машинкою йде пульт керування, що забезпечує зручність управління та можливість гри з друзями.

В цілому, машинка на радіоуправлінні - це прекрасний варіант для активної та захоплюючої гри, яка сподобається як дітям, так і дорослим.
Дивіться також
Made on
Tilda