Набір для ліплення Play-Doh «Містер Зубастик» (якісний аналог)

677,00
грн.
Цей набір для дитячої гри "Лікування зубів з Містером Зубастиком" неодмінно зацікавить малечу. Містер Зубастик - кумедний персонаж з яскравою посмішкою та привітною поведінкою, який потребує вашої допомоги. Його зуби болять, і вам необхідно їх вилікувати!

У наборі ви знайдете 3 баночки з пластиліном різних кольорів для ліплення пломб, інструменти стоматолога з пластику, а також голову Містера Зубастика, на якій можна відточувати свої навички. Пластиковий пацієнт складається з двох частин - верхньої та нижньої щелеп, а також він має 5 баночок різнокольорового пластиліну плей, який чудово підходить для створення зубів.

Набір також включає ручну бормашину, яка працює від двох батарейок типу "АА", що забезпечує реалістичний звук при моделюванні зубів. Крім того, у наборі є пінцет, що грає роль щипців для видалення зубів, дзеркало стоматолога та підставка для виготовлення зубів.

Набір має високу якість та виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що безпечні для дитячого здоров'я. Він допоможе розвинути у дітей інтерес до стоматології та навички роботи зі стоматологічним інструментарієм.

Отже, якщо ви хочете позбавити Містера Зубастика від болісних зубів, цей набір стане прекрасним вибором для ваших дітей.
Дивіться також
Made on
Tilda