Автотрек с машинками

al-dr2872
945,00
грн.
Цікавий дитячий набір автотрек P869-A це саме той подарунок, який не залишить байдужим жодного хлопчиська старше 3-х років. Великий розширений комплект включає в себе, крім основного функціонального треку зі станицею рятувальників 911, безліч тематичних автомашінок, включаючи поліцейську, пожежну, швидку допомогу та інші моделі.
Трирівневий паркінг з машинками виготовлений з поєднання металу і зносостійкого, нетоксичного пластику, безпечного для дитячого здоров'я. Для зборки треку в комплекті передбачені всі необхідні деталі і інструкція для початківців, що робить цю гру багатозадачною і націленої на розвиток безлічі корисних навичок.
Граючи з паркінгом, дитина буде розвивати уяву, дрібну моторику, аналітичне мислення, пам'ять, покращувати соціальні та комунікативні навички. Подібні розваги з тематичними наборами рекомендовані для розширення кругозору, розвитку самостійності і відповідальності Комплект треку сподобається всім дітлахам У комплекті трек, який щільно кріпиться до покриття, а також 4 машинки. Набір виготовлений з пластику. Підходить для дітей від 3 років. Габарити 45 * 27 * 9
Дивіться також
Made on
Tilda