Набір Gazillion Bubbles генератор мильних бульбашок Торнадо і розчин 118 мл

bi1050
989,00
грн.
Ласкаво просимо у світ неймовірної веселощів з набором для створення мильних бульбашок Gazillion Bubbles "Торнадо"! Цей набір пропонує вашим дітям захопливе і захоплююче розвагу, яка перетворить будь-який момент на світлу та радісну вечірку.

Ваші малюки зможуть створити справжній феєричний торнадо мильних бульбашок завдяки унікальному генератору. З цим набором кожне запускання бульбашок стає магічним моментом. Просто відкрийте пляшечку з розчином та встановіть її на генератор, замінивши кришечку. Потім натисніть спеціальну кнопку і насолоджуйтеся бурхливим потоком неймовірної радості та краси мильних бульбашок. Діти будуть захоплені ловити їх, дивуючись магією, яку створює цей пристрій.

У наборі міститься все необхідне для веселого досвіду: генератор, резервуар, пляшечка з розчином для мильних бульбашок та змінна кришечка. Цей набір - ідеальний варіант для дітей від 3-х років, незалежно від їх статі. Він допоможе розвивати моторику рук, уяву та допоможе створити світ магічних мить, наповнених сміхом та радістю.

Нехай ваші малюки поглиблюються у світ веселощів та фантазії з набором для мильних бульбашок Gazillion Bubbles "Торнадо". Цей набір - ідеальний спосіб зробити кожен день незабутнім та захоплюючим!

Дивіться також
Made on
Tilda