Настільна гра LOL Water Surprise Розкрий мій секрет

bi582
989,00
грн.
Якщо ваші маленькі принцеси вже полюбляють свої улюблені ляльки з колекції LOL, то вони точно захопляться новою настільною грою від відомого бренду Spin Master. Ця гра - ідеальна можливість розвивати дитячу уяву та координацію рухів. Що саме чекає на маленьких гравців? Усі компоненти виготовлені з безпечних матеріалів - міцного картону та надійного пластику.

Правила гри дуже прості: головна дошка нагадує чарівну кулю, а її серцем є м'яка губка, захована усередині з секретним посланням. Кожен учасник обирає свою кульку, обливає її водою, а потім обережно розгортає. Якщо малюнок відповідає тому, що з'являється з-під води, дитина ставить позначку на своїй картці. У разі невідповідності, кульку перевертають та чекають, поки вона висохне. За допомогою гри, діти вчаться спостерігати та розрізняти деталі, а також розвивають свою увагу.

У наборі містяться:
велика куля "LOL Water Surprise", 20 кульок LOL, м'яка губка, 4 ігрові карти з символами та докладна інструкція. Гра призначена для 2-4 гравців. Мова гри - російська. Рекомендований вік для гравців - від 5 років. Тож, якщо ви шукаєте захоплюючу та розвиваючу гру для своїх маленьких дівчаток, "LOL Water Surprise: Розкрий мій секрет" - ідеальний вибір. Ознайомтеся з усіма деталями нашої гри та пориньте у світ веселих сюрпризів разом з нами!

Дивіться також
Made on
Tilda