Набір для експериментів "наука чи магія"

939,00
грн.
Даний ігровий набір від Ranok Creative дозволяє маленьким науковцям відкрити для себе дивовижну магію науки. Набір містить все необхідне для проведення захоплюючих дослідів та експериментів, що здивують як дітей, так і дорослих. У комплекті є такі елементи, як танцюючі кільця, слухняна чарівна коробочка, зачарована соломинка, чарівна вода, міцна соломинка, зачарована лінійка, сміливий факір з надувною кулькою, магічний метелик, що зникає вода, чіпка лінійка, верев водою, чарівна коробка, кільце у склянці, стійка склянка води, магнітна алюмінієва фольга та чарівний ланцюжок.

Цей набір для експериментів стане прекрасним інструментом для навчання та розвитку моторики та креативності дитини. Крім того, ці захоплюючі досліди сприятимуть розвитку наукового мислення, пізнавальних здібностей та логічного мислення. Набір ідеально підійде для дітей від 7 років, які люблять досліджувати навколишній світ та розкривати для себе нові знання.

Набір для експериментів має різнобарвний дизайн та поставляється в упаковці зі зручною коробкою. Вага з упаковкою становить 585 г, а габарити упаковки складають 6 х 44 х 30 см. Виробництво цього набору здійснено на Україні з використанням комбінованих матеріалів високої якості та безпечності.
Дивіться також
Made on
Tilda