Гайковий ключ Gator Grip PX-300 універсальний

411,00
грн.

Шурупи і болти з різними типами головок можуть стати викликом для будь-якого майстра, але торцевий ключ Gator Grip PX-300 може легко впоратися з цим завданням. Цей інструмент може замінити цілий набір головок торця, оскільки моментально підлаштовується для захоплення найрізноманітніших шестигранних гайок, гвинтів з квадратною головкою, гаків, головок болтів і багато іншого.


Gator Grip PX-300 оснащений 54 пружинними штифтами із загартованої сталі, що забезпечує міцність і довговічність інструменту. При встановленні на кріпильну деталь центральні штифти втягуються, а зовнішні штифти охоплюють кріпильну деталь. При повороті кріпильної деталі момент, що крутить, передається із зовнішніх штифтів на стінки головки. Це забезпечує надійне з'єднання і можливість передавати значний момент крутної сили на головку шестигранного болта.


Насадка під назвою Gator Grip легко справляється з болтами і гайками, що мають діаметр від 7 до 19 міліметрів, дозволяючи значно зменшити зусилля, що додаються шляхом використання механічного важеля або електричного дриля. Для цього в комплект поставки включений спеціальний адаптер, бита під стандартне гніздо шуруповерта і перехідник для дрила.


Інструмент довжиною 175 мм витримує важкі навантаження і зручно використовувати в ремонті та господарстві. Діаметр зовнішньої головки становить 26 мм, а хід штифтів - 10 мм.


Характеристики Gator Grip PX-300:


  • Матеріал: Металевий сплав (нержавіюча сталь)
  • Кількість штифтів: 54 шт
  • Діаметр головки зовнішній: 26 мм
  • Хід штифтів: 10 мм
  • Довжина голівки: 53 мм
  • Довжина тріскачки: 175 мм
Дивіться також
Made on
Tilda