USB флеш накопичувач 128GB

670,00
грн.
USB флеш-накопичувач GOODRAM UTS3 має велику ємність - 128GB та вражає високою продуктивністю. Цей накопичувач оснащений інтерфейсом USB 3.0, що дозволяє значно збільшити швидкість передачі даних порівняно з попередніми рішеннями. Ви можете використовувати цей накопичувач на будь-якому пристрої, який має порт USB 3.0 або USB 2.0. Хоча UTS3 зворотно сумісний зі стандартом USB 2.0, тільки пристрій, що підтримує інтерфейс USB 3.0, дозволить вам повністю насолодитися високою швидкістю передачі даних.

Корпус UTS3 виготовлений з міцного пластику та має класичний дизайн, який підходить для будь-якого користувача. Завдяки багатій кольоровій гамі кожна модель має індивідуальний характер. Металева поворотна скоба додатково захищає накопичувач та надає йому неповторний вигляд.

Класичний корпус UTS3 робить USB флеш-накопичувач привабливим для прихильників практичних рішень. Завдяки продуманому дизайну, цей накопичувач можна прикріпити до шнурка, що дозволяє користуватися ним у будь-який час. Поворотна система замикання USB і відсутність ковпачка зробить накопичувач зручним у використанні для будь-якого користувача.
Дивіться також
Made on
Tilda