Світлодіодна гірлянда штора LED Light 3х2 метри від USB + пульт Теплий SF-19

ave42214546
488,00
грн.
Гірлянда налічує 150 LED лампочок. Дуже красиво виглядає на вікні без штор або тонкої прозорої тюлі. Гірлянди-шторки – це обов'язковий атрибут новорічного настрою та найкращий подарунок рідним чи друзям на Новий рік. Відмінно підійде для фестивалю, свята, весілля, вечірки, домашнього декору та багато іншого, щоб створити блискучий візуальний ефект.

Гірлянда штора являє собою горизонтальний (основний) дріт, на якому рівномірно розміщуються вертикальні нитки, що звисають, з розташованими на них світлодіодами. Світлодіоди не нагріваються і не плавляться незалежно від того, скільки гірлянда знаходиться в режимі роботи.

Перевага LED лампочок над звичайними:

У світлодіодних лампочок нижче за енергоспоживання, за рахунок цього прикрасивши весь будинок Ви не завдасте шкоди своїй проводці;
Вони не випромінюють ультрафіолетове світло, яке може зіпсувати ваші очі;
LED лампи екологічно безпечні як для природи, так і для вас;
Термін служби таких лампочок набагато довше за звичайні і навіть якщо один світлодіод вийде з ладу - це ніяк не вплине на працездатність всієї гірлянди;
У гірлянди невелика вага, і вони міцні.
Прекрасною родзинкою такої гірлянди є спеціальний перехідник, який дозволить Вам об'єднати кілька гірлянд і не використовувати для кожної окремої розетки або подовжувача, який не є безпечним.

Характеристики:

Матеріал: пластик + срібний мідний дріт
Напруга: 5 В постійного струму
Джерело світла: світлодіод
8 режимів перемикання: на USB або пульті дистанційного керування
Розмір на вибір: 3 x 2 м
Дивіться також
Made on
Tilda