Дитячий сейф з кодом та відбитком пальця у вигляді машинки

780,00
грн.

Унікальний ігровий сейф вигляді броньованої інкасаторської вантажівки - це ідеальний варіант для дітей, які цікавляться грошима та бажають навчитись розумно ними розпоряджатись. Машина-сейф відмінно поєднується з дитячою уявою, і навіть є звуковими сигналами та підсвічуванням фар і мигалки. Оригінальний дизайн іграшки захоплює уяву дітей, та вона допоможе їм вчасно зберігати гроші під надійним захистом. Інтерактивна гра допоможе юним економістам навчитись керувати своїм бюджетом та розумно розпоряджатись грошима.


Інкасаторська вантажівка має вбудований автоматичний купюроприймач, а захист від зламу забезпечується паролем. За допомогою сейфа-іграшки діти навчаться цінувати гроші і розуміти їхню важливість, а також навчаться заощаджувати та розумно використовувати свої кошти.


Технічні характеристики включають розмір 25 x 13 x 11 см, вагу 550 гр., та використання 3 батарейок типу АА. Ігровий сейф-машина має чорно-білий дизайн, що додає йому надійності та серйозності. Купуючи дану іграшку, Ви навіть не побачите різниці між інкасаторським автомобілем та дитячою скарбничкою. Комплект поставки включає іграшковий сейф, інструкцію, та пакет з кольоровими коробками.

Пароль за замовчуванням: 0000

Дивіться також
Made on
Tilda