Сенсорний диспенсер для рідкого мила Soap Magic

ave-o241
490,00
грн.
Диспенсер для рідкого мила Soap Magic: Дотиковий Комфорт та Практичність
У сучасному житті багато ситуацій, коли швидкість дій має переважну вагу. Поспішаючи, навіть просте миття рук може стати незвичайно корисним. Дотиковий дозатор Soap Magic готовий прийти на допомогу.

Зручність. Як легко мати автоматичний дозатор, замість мокрих рук намагатися витиснути мило. Тепер ви можете уникнути цієї незручності, а ваші руки завжди будуть чистими.

Комфорт. Диспенсер працює автоматично завдяки сенсору, і це набагато зручніше, ніж боротися зі сковуванням мокрими руками.
Універсальність. Ви не обмежені тільки милом - диспенсер можна використовувати для різних рідин, наприклад, для миття посуду на кухні.

Практичність. Головна перевага - гігієнічність. Робота на сенсорний принцип дозволяє уникнути безпосереднього контакту з дозатором.
Опис:
Дотиковий диспенсер Soap Magic
Якщо у вас велика родина, і руки постійно в мильній піні, або ж ви просто хочете спростити процес миття рук, ми маємо для вас ідеальне рішення! Дозатор мила Soap Magic - це новий дотиковий диспенсер, який перетворить звичайне миття рук на захоплюючий ритуал. Він допоможе вам та вашій сім'ї підтримувати чистоту та гігієнічний стиль життя.
Характеристики:
Об'єм резервуара: 400 мл
Живлення: 4 батарейки
Стан: новий

Дивіться також
Made on
Tilda