Скретч постер алкогольних напоїв My Drink Poster

karn170
675,00
грн.
My Drink Poster - це особливий постер з усіма вашими улюбленими коктейлями, винами, пивом, віскі ... Ми додали більше 120 різних видів алкогольних напоїв! Це чудовий подарунок для будь-якого друга, батька чи навіть колеги! Наші дизайнери подбали зробити My Drink Poster неймовірно стильним та витонченим! Вічно прекрасний чорний дизайн у комбінації зі срібним скретч шаром! Спеціально розроблені значки та особливий шрифт!

Мотиваційний постер My Drink Poster надасть акценту вашій кімнаті, прикує до себе увагу і буде таким, що часто відвідує місце у вашій квартирі! Однією з багатьох особливостей My Drink Poster є наявність найпопулярніших і найсмачніших коктейлів цієї планети! Близько 30 лонг дрінків відразу ж із рецептами! Прокачайте свої навички бармена та влаштовуйте найкращі вечірки прямо у себе вдома!

Ми знаємо, як сильно ви любите подорожувати! У кожній країні є своя місцева найкраща випивка, ми додали прапори на постер, а це означає, що ви можете прати скретч шар із постера після затвердіння чергової місцевої “родзинки”! Для всіх поціновувачів вина ми додали більше 10 основних видів цього витонченого напою! My Drink Poster дає вам можливість стати сомельє для ваших друзів та рідних! Тремтіть, любителі пива! Понад 40 видів пінт! А скільки випробували ви? Спеціальний бонус – алкогольні фестивалі! Тільки найвеселіші і найбожевільніші івенти з усього світу! Зацікавились? З My Drink Poster ви не пропустите найкращі ночі та вихідні цієї планети!

My Drink Poster досить компактний 32*48см, тому сміливо хапайте його з собою подорож і у вас буде свій особливий гайд по найкращих барах! Мотиваційний постер йде в комплекті з компактним тубусом, створеним у тому самому стилі, що й сам My Drin Poster! Він настільки гарно виглядає, що цей подарунок не потребує упаковки! У наборі з My Drink Poster, як завжди, все лише найнеобхідніше для використання!

У повний подарунковий комплект входять:

Постер (32х48 см)
Подарунковий тубус (33х5 см)
Медіатор, фетр та кнопки
Дивіться також
Made on
Tilda