Подарунок вчителю букет з мильних квітів "Present"

1239,00
грн.
  • Розмір коробки: діаметр 16 см, висота 14 см
  • Безкоштовна подарункова упаковка

Особливий букет для вчителя - ідеальний подарунок на День Вчителя. Можна обрати коробку без напису або з написом "Вчителю". Подаруйте унікальний букет мильних квітів ручної роботи, що вражає своєю неповторною красою та ароматом!
Цей букет виглядає неймовірно в стильній шляпній коробці.

Варто зауважити, що ці квіти призначені виключно для декору і не придатні для гігієнічних процедур, таких як миття рук чи використання ванни. Вони мають надзвичайно реалістичну текстуру, яка наближає їх до живих квітів. Тож їх майже неможливо відрізнити від настоящих рослин. Проте важливо розуміти, що ці мильні квіти - це витвір мистецтва, а не засіб для гігієни.

Завдяки нашому чудовому букету ви зможете подарувати незабутні емоції вашому вчителю. Він ідеально підійде як подарунок на будь-яке урочисте свято, таке як День Народження, весілля чи ювілей. Ви зможете висловити свою турботу та любов до рідних і друзів, подарувавши їм цей унікальний букет, який здатний прикрасити будь-який інтер'єр.

Радість від їх краси та аромату зможете відчувати ще протягом багатьох років, зберігаючи в пам'яті незабутні миті вашого життя. Оберіть свій варіант сьогодні і перетворіть звичайність на казку завдяки нашим чарівними мильними квітами!
Догляд за ними дуже простий:
  • Уникайте змочування водою.
  • Не викладайте на пряме сонячне проміння, щоб уникнути вигоряння квітів.
  • Пил можна видалити за допомогою фена або м'якої щітки.
  • Цей букет створено з майстерністю на південній Кореї та має термін придатності 5 років.
Дивіться також
Made on
Tilda